28 LAT DOŚWIADCZENIA

NAJWIĘKSZY WYBÓR MASZYN, DOSTĘPNY W POLSCE

PROFESJONALNE DORADZTWO

SALA EKSPOZYCYJNA, SZKOLENIOWA

Firma P.P.LEGUM jako nasz partner strategiczny od 3 lat jest dostawcą, fabrycznie nowych maszyn i urządzeń  wulkanizacyjnych włoskiej marki M&B i innych. Jest również wykonawcą serwisów mobilnych w serwisach opon związanych  partnersko z grupą „EUROMASTER”.

Z przyjemnością rekomenduje usługi firmy P.P.LE-GUM Tomasz Leśniak z siedzibą w Skwierzynie przy ul. Poznańskiej 5,  jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.           

Z firmą  P.P.LEGUM nawiązaliśmy współpracę na początku 2017 roku, LE- GUM jest naszym stałym dostawcą akcesorii i narządzi niezbędnych w serwisach opon.

Zamówienia realizowane są przez firmę P.P .LE -GUM w szybkim czasie,  a o procesie ich realizacji jesteśmy informowani na bieżąco. Usługi świadczone przez firmę są z należytą starannością i zaangażowaniem.

WIELTON

Firma P.P.LEGUM jest naszym regularnym dostawcą fabrycznie nowych maszyn i urządzeń  wulkanizacyjnych włoskiej marki M&B i innych , jak również jest naszym stałym dostawcą akcesorii i narządzi niezbędnych w serwisach opon.

GRUNTKOWSKI

Z firmą  P.P.LEGUM nawiązaliśmy współpracę w 2015 roku, LE-GUM jest naszym regularnym dostawcą fabrycznie nowych maszyn i urządzeń  wulkanizacyjnych włoskiej marki M&B i innych.

PRECYZJA

Firma P.P.LEGUM jest naszym regularnym dostawcą fabrycznie nowych maszyn i urządzeń  wulkanizacyjnych włoskiej marki M&B i innych w tym podnośników marki LUNCH. LE-GUM jest naszym rekomendowanym dostawcą maszyn i urządzeń dla naszych serwisów grupy GEZET.

GEZET

Firma P.P.LEGUM jako nasz regularny dostawca fabrycznie nowych maszyn i urządzeń  wulkanizacyjnych włoskiej marki M&B i innych, jest również wykonawcą serwisu mobilnego, w którym do zabudowy pojazdu wykorzystywane są głównie urządzenia marki M&B, a w tym wysokiej jakości demontażownice M&B DIDO 26 MV, które są przez nas zakupywane regularnie  .

OPOLTRANS

LE-GUM to firma z ponad 27-letnim doświadczeniem i ugruntowanej pozycji na rynku. Obecnie jest w fazie dynamicznego rozwoju. Zarówno w zakresie komplementarności oferty i usług, jak i struktury organizacyjnej. Firma realizuje zadania w zakresie kompleksowego wyposażenia warsztatowego. W szczególności serwisów ogumienia, warsztatów samochodowych. Bazę klientów poszerzają również podmioty związane z branżą TSL, budowlaną i rolniczą.

Oferta firmy opiera się na produktach renomowanych firm europejskich, w tym włoskich i niemieckich. Katalog produktów zawiera się w kategoriach: montażownice, wyważarki, podnośniki, kompresory, urządzenia do kontroli i regulacji geometrii kół, stacje klimatyzacji, prostowarki felg, agregaty prądotwórcze, programatory i czujniki ciśnienia – TPMS oraz akcesoria branżowe.

Polityka firmy zakłada długoletnie umowy dostaw z producentami, autoryzowane przedstawicielstwa na terenie kraju, dla zapewnienia ciągłości obsługi klientów. Asortyment dopasowany jest cenowo do możliwości finansowych szerokiego grona odbiorców, zarówno początkujących , jak i świadczących swoje usługi w oparciu o zaawansowane technologicznie urządzenia.

LE-GUM dysponuje rozbudowanym zapleczem techniczno-logistycznym. Działalność realizowana jest w obiekcie o powierzchni blisko 1 800 m². Do dyspozycji klientów przewidziano nowoczesny kompleks biurowy, stałą ekspozycję urządzeń z zapleczem szkoleniowym o powierzchni 600 m² oraz rozbudowane zaplecze serwisowo-magazynowe.

Priorytetem firmy jest zapewnienie klientom bieżącej dostępności oferowanych produktów i usług. Model logistyczny oparto na utrzymywaniu stanów magazynowych, które odpowiadają oczekiwaniom branży. Dzięki temu, każdy klient ma pewność, iż po nawiązaniu współpracy z LE-GUM , jego zamówienie zostanie zrealizowane w ekspresowym tempie i przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.

W strukturze firmy wyodrębniono wykwalifikowany serwis. Specjaliści tego działu realizują zadania związane z prezentacjami urządzeń i szkoleniami w siedzibie, dostawą i montażem urządzeń u klientów oraz bieżącymi naprawami urządzeń w ramach serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Serwis opracowuje i realizuje również projekty zabudów na potrzeby mobilnych serwisów opon.

Dotychczasowe doświadczenie w branży wyposażenia warsztatowego, pozwoliło na wypracowanie wysokich standardów obsługi klienta, które zawierają się w następujących usługach:

  • dostawa maszyn i urządzeń na terenie kraju, a także poza granice w ramach procedury exportowej
  • montaż – włącznie z dokumentacją UDT i SEP
  • instruktaż stanowiskowy oraz szkolenia przed zakupem
  • doradztwo techniczne
  • doradztwo w zakresie finansowania (system ratalny, kredyt inwestycyjny , leasing, konsultacje w zakresie pozyskania dotacji krajowych i unijnych)
  • serwis gwarancyjny (również w ramach rozszerzonej czasowo gwarancji) i pogwarancyjny , w całym okresie eksploatacji urządzeń
  • „Serwis mobilny od A do Z” – projektowanie i wykonanie zabudowy mobilnego serwisu na wybranym typie pojazdu mechanicznego
  • SZKOLENIA – w zakresie napraw ogumienia pojazdów osobowych, lekkich użytkowych, ciężarowych i rolniczych oraz TPMS

Profesjonalizm.
Doświadczenie.
Ugruntowana pozycja w branży motoryzacyjnej.
Rzetelny, wykwalifikowany personel.
Szeroka oferta produktów i usług.
Wysoka jakość usług, maszyn i urządzeń.
Bezkonkurencyjne ceny.