W Legum przeprowadzamy kompleksowy serwis wyważarek do kół. Usługa skierowana jest przede wszystkim do właścicieli warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, ale również do wszystkich osób, które chcą zlecić:

  • przegląd techniczny wyważarki,
  • naprawę wyważarki,
  • renowację lub generalny remont wyważarki.

Naprawiamy urządzenia renomowanych producentów

Specjalizujemy się w naprawie wyważarek najpopularniejszych producentów, takich jak CORGI, HOFMANN, M&B, SICAM, BEISSBARTH, SICE, FAIP, HUNTER, BRIANZ, CORMACH, a także urządzeń innych marek. Wszystkie naprawy przeprowadzane są przez doświadczonych pracowników, z wykorzystaniem oryginalnych części zamiennych.

Jaki jest koszt serwisu wyważarek?

Klienci naszej firmy korzystają z elektronicznego systemu napraw i zgłoszeń. Dzięki temu, na bieżąco mogą sprawdzać na jakim etapie jest przeprowadzana naprawa. Koszt serwisowania wyważarek jest zależny od stanu technicznego maszyn wulkanizacyjnych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo, terminową realizację oraz atrakcyjną cenę. Firma Le-gum specjalizuje się również w serwisowaniu i naprawie innych maszyn wulkanizacyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym cennikiem!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

tel: 501-952-004

Akcesoria i części

W naszym asortymencie znajdują się części serwisowe oraz cała gama części wymiennych do maszyn. Wszystkie oferowane przez nas podzespoły są produkcji włoskiej oznacza to że ich jakość wykonania jest na najwyższym poziomie. Po wymianie części na te z produkcji włoskiej maszyna pracuje stabilniej a jego wydajność jest na wyższym poziomie.

Serwis wyważarek
Serwis wyważarek

Obsługiwane marki