Serwis wyważarek

Serwis montażownic

Formularz serwisowy

Wykaz części

W trosce o najwyższą jakość obsługi klientów, w strukturze LE-GUM wyodrębniono rozbudowany dział serwisu wyposażenia wulkanizacji. Realizuje on zadania związane z obsługą gwarancyjną, pogwarancyjną oraz serwis zewnętrzny. Na bazie ponad 25-letniego doświadczenia, serwis jest w stanie podjąć skuteczne naprawy w przypadku większości marek, które zyskały uznanie i popularność na rynku.

Przeprowadzamy renowacje i gruntowne remonty montażownic oraz wyważarek wybranych producentów w atrakcyjnej cenie. Wykorzystujemy wysokiej jakości części zamienne. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje wykonanie naprawy lub renowacji na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy serwisowanie i naprawy najpopularniejszych urządzeń

Specjalizujemy się w:

  • serwisowaniu montażownic opon: osobowych, ciężarowych, OTR, mobilnych,
  • serwisowaniu wyważarek: osobowych, ciężarowych, mobilnych,
  • serwisowaniu podnośnik samochodowych: 2-kolumnowych, 4-kolumnowych, nożycowych,
  • serwisowaniu kompresorów: tłokowych, śrubowych,
  • serwisowaniu stacja klimatyzacji: na czynnik R134a i HFO-1234yf,
  • serwisowaniu urządzeń do geometrii kół:w technologii laserowej, kamer CCD oraz trójwymiarowego modelowania– 3D.

Elektroniczny system zgłoszeń – wygodnie i zawsze na czas

Prowadzimy elektroniczny system zgłoszeń napraw i serwisowania. Nasi klienci na bieżąco mogą sprawdzać etap realizacji oraz przewidziany termin zakończenia prac. W strukturze serwisu funkcjonuje również zespół specjalistów, realizujących projekty i zabudowę mobilnych serwisów opon, pod hasłem: „Serwis mobilny od A do Z”. Poza kompleksową realizacją nowych zleceń, specjaliści służą pomocą w bieżącej obsłudze funkcjonujących już zestawów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zapewniamy atrakcyjne ceny, terminową realizację oraz wykonanie naprawy na najwyższym poziomie. Koszt serwisowania oraz przeprowadzenia renowacji jest zależy od stanu technicznego maszyny wulkanizacyjnej.