Serwis i naprawa maszyn wulkanizacyjnych

/Serwis i naprawa maszyn wulkanizacyjnych
Serwis i naprawa maszyn wulkanizacyjnych 2017-08-08T09:35:38+00:00

Specjaliści naszej firmy prowadzą serwis i naprawę maszyn wulkanizacyjnych. W trosce o najwyższą jakość obsługi klientów, w strukturze LE-GUM wyodrębniono rozbudowany dział serwisu wyposażenia wulkanizacji. Realizuje on zadania związane z obsługą gwarancyjną, pogwarancyjną oraz serwis zewnętrzny. Na bazie ponad 25-letniego doświadczenia, serwis jest w stanie podjąć skuteczne naprawy w przypadku większości marek, które zyskały uznanie i popularność na rynku.

Przeprowadzamy renowacje i gruntowne remonty montażownic oraz wyważarek wybranych producentów w atrakcyjnej cenie. Wykorzystujemy wysokiej jakości części zamienne. Doświadczenie naszych pracowników gwarantuje wykonanie naprawy lub renowacji na najwyższym poziomie.

Przeprowadzamy serwisowanie i naprawy najpopularniejszych urządzeń

Specjalizujemy się w:

  • serwisowaniu montażownic opon: osobowych, ciężarowych, OTR, mobilnych,
  • serwisowaniu wyważarek: osobowych, ciężarowych, mobilnych,
  • serwisowaniu podnośnik samochodowych: 2-kolumnowych, 4-kolumnowych, nożycowych,
  • serwisowaniu kompresorów: tłokowych, śrubowych,
  • serwisowaniu stacja klimatyzacji: na czynnik R134a i HFO-1234yf,
  • serwisowaniu urządzeń do geometrii kół:w technologii laserowej, kamer CCD oraz trójwymiarowego modelowania– 3D.

Elektroniczny system zgłoszeń – wygodnie i zawsze na czas

Prowadzimy elektroniczny system zgłoszeń napraw i serwisowania. Nasi klienci na bieżąco mogą sprawdzać etap realizacji oraz przewidziany termin zakończenia prac. W strukturze serwisu funkcjonuje również zespół specjalistów, realizujących projekty i zabudowę mobilnych serwisów opon, pod hasłem: „Serwis mobilny od A do Z”. Poza kompleksową realizacją nowych zleceń, specjaliści służą pomocą w bieżącej obsłudze funkcjonujących już zestawów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zapewniamy atrakcyjne ceny, terminową realizację oraz wykonanie naprawy na najwyższym poziomie. Koszt serwisowania oraz przeprowadzenia renowacji jest zależy od stanu technicznego maszyny wulkanizacyjnej.

Serwis wyważarek

Serwis montażownic

Formularz serwisowy

Wykaz części